ଅମିତାଭ ବଚ୍ଛନଙ୍କ ନାତୁଣୀଙ୍କୁ ବାହା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ବଡ ଅଭିନେତାଙ୍କର ପୁଅ, ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କହିଦେଲେ ଏମିତି କଥା

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାତୁଣୀ ନବ୍ୟା ନନ୍ଦା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନବ୍ୟା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ସାର୍ବଜନୀନ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପ୍ରଚାର କରି ନବ୍ୟା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଟେରେସରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ |

ନବ୍ୟାଙ୍କ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ତାଙ୍କ ତଥାକଥିତ ପ୍ରେମିକ ତଥା ଜାଭେଦ୍ ଜାଫ୍ରିଙ୍କ ପୁଅ ମିଜାନ୍ ଜାଫ୍ରେ ମଧ୍ୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ମିଜାନ୍ ଜାଫ୍ରି ଏବଂ ନବ୍ୟାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରାୟତ ଯୋଡା ଯାଇଥାଏ | ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ମିଜାନ୍ ଜାଫ୍ରେ ତାଙ୍କ ଏବଂ ନବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଖୋଲା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିଥିଲେ। ସେ କ’ଣ କହିଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା…

ମିଜାନ୍ ନବ୍ୟାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏହା କହିଛନ୍ତି

ବାସ୍ତବରେ, ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ମିଜାନଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଯଦି ତୁମର ହତ୍ୟା, ବିବାହ ଏବଂ ହୁକ୍ ଅପ୍ କରିବାର ବିକଳ୍ପ ଅଛି, ତେବେ ତୁମେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ନବ୍ୟା ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହାକୁ ବାଛିବ? ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ମିଜାନ ଜାଫ୍ରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନବୟାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ, ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ହୁକ ଅପ କରିବେ ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି|

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ନବ୍ୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାମ ଯୋଡାଯିବା ବିଷୟରେ ସେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଥିଲେ। ମିଜାନ୍ କହିଛନ୍ତି, ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ମଧ୍ୟ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି | ଏହା କେବଳ ପ୍ରେମିକ-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ଡେଟିଂ ସମ୍ପର୍କ ନୁହେଁ | ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆମେ କିଛି ଜାଗାରେ ଏକାଠି ଦେଖାଯିବୁ ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ଆମେ ଡେଟ୍ କରୁଛୁ |

2018 ମସିହାରେ ମିଜାନ ଜାଫ୍ରି ଏବଂ ନବୟାଙ୍କର ଏକ ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟ ଏକ ପାର୍ଟି ସମୟରେ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଯେତେବେଳେ ମିଜାନ 2017 ରେ ଏକ ପାର୍ଟୀରୁ ଫେରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ କାରରେ ମୁହଁ ଲୁଚାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଚାର ହେବାରେ ଲାଗିଲା|

ଏହା ପରେ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା, ମିଜାନ୍ ଜାଫ୍ରି ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଏବଂ ନବୟା ଏକ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପରିସରରୁ ଆସିଛୁ। ସେ ମୋର ଭଉଣୀର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ମୋର ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ | ଆମେ ଏକ ସଂପର୍କରେ ନାହୁଁ |

ମିଜାନ ଜାଫ୍ରିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କହି ସେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି। ସେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ମଲାଲ ସହିତ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ମିଜାନ୍ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ ହଙ୍ଗାମା 2 ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ମିଜାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପରେଶ ରାଓ ଏବଂ ପ୍ରଣିତା ସୁଭାଷ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିବେ|

ନବ୍ୟାଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲେ ସେ ନ୍ୟୁୟର୍କର ଫୋର୍ଡହମ୍ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଥିଲେ। ସେ ପିଆନୋ ବଜାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏକ ଚିତ୍ର ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ନବ୍ୟା ତାଙ୍କ ମାତା ଏବଂ ଅଜା ଅମିତାଭଙ୍କ ସହ ପିଆନୋ ବଜାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ନବୟା ଲଣ୍ଡନର ସେଭେନ ଓକସ୍ ସ୍କୁଲରୁ ଅଧ୍ୟୟନ ସମାପ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଶାହରୁଖଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଥିଲେ। ଠିକ୍ ଅଛି, ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ ନାଭିୟା ନ୍ୟୁୟର୍କ ଫୋର୍ଡହମ୍ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ |