କରୋନା ଟିକା ନେବାକୁ ଆସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନର୍ସଙ୍କ ସହ ହେଇଗଲା ପ୍ରେମ, ରିଙ୍ଗ ଦେଇକି କରିଲେ କରିଦେଲେ ପ୍ରପୋଜ, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା

ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁନିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦେଶ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯୁଦ୍ଧ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ଦେଶରେ କରୋନା ଟିକା ଦେବା କାମ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଆମେରିକାରେ କରୋନା ଟିକା ଦେବା ପ୍ରକ୍ରିୟା ଡିସେମ୍ବରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଟିକା ଦିଆଯାଇଛି। କରୋନା ଟିକା ଦେବାବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଦେଶର ନର୍ସଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ନର୍ସଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ|

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, 31 ବର୍ଷିୟ ନର୍ସ ଚିକିତ୍ସା-ସହାୟକ ଭାର୍ଗସ୍ କର୍ଟେସ୍ ଏବଂ ନର୍ସ ଏରିକ୍ ଭର୍ଡର୍ଲି ଗତ 5 ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ । ଆମେରିକାର ଦକ୍ଷିଣ ଡାକୋଟାସ୍ଥିତ ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ କର୍ଟେସଙ୍କୁ ଟିକା ଦେବା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଭାର୍ଗସ୍ କର୍ଟେସ୍ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଏରିକ୍ ଭର୍ଡର୍ଲି ସେହି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଟିକା ଦେବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ତା’ପରେ ଭାର୍ଗାସ କର୍ଟେସ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ|

ସିଏନ୍ଏନ୍ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପୁରୁଷ ନର୍ସ ଏରିକ୍ ଭର୍ଡର୍ଲି ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଭାର୍ଗସ୍ କର୍ଟେସ୍ ଉକ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ କାମ କରନ୍ତି। ଦିନେ, ଭାର୍ଗସ୍ ଏରିକ୍ ଭର୍ଡଲିଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବା ପାଇଁ ଟୀକାକରଣ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ ଏକ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେଇଥିଲେ |

ଏରିକ୍ ଭର୍ଡର୍ଲିଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବା ପାଇଁ ସେ ରିଙ୍ଗ ଆଣିଥିଲେ | ପାଟିରେ ଏକ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ଏରିକ୍ ଭର୍ଡଲିଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଭାର୍ଗସ୍ କର୍ଟେସ୍ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଏରିକ୍ ଭର୍ଡର୍ଲି ଭାର୍ଗସ୍ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ କିଛି ବୁଝିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ରବି ଭାର୍ଗସ୍ କର୍ଟେସ୍ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ | ଭର୍ଡଲି ତୁରନ୍ତ ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଗ୍ରହଣ କରି ବିବାହକୁ ହଁ କହିଥିଲେ |

ଭର୍ଡଲି ହଁ କହିଥିଲେ, ସେ ପକେଟରୁ ରିଙ୍ଗ କାଢି ଏହାକୁ ପିନ୍ଧାଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ ହେଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ | ଗେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପ୍ରପୋଜ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। କର୍ଟେସଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବା ପାଇଁ 3 ବର୍ଷ ହେବ ଏକ ରିଙ୍ଗ କିଣି ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ଖୋଜୁଥିଲେ। ସେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ବିଶେଷ ଦିନ ଆସିଛି ଏବଂ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ କୌଣସି ବିଳମ୍ବ ନକରି ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ | ଏହି ମହାମାରୀ ଶେଷ ହେବା ମାତ୍ରେ | ଏହି ଦୁଇଜଣ ବିବାହ କରିବେ |